Kocioł z palnikiem wielopaliwowym II generacji i wbudowaną wężownicą schładzającą Nakło - Oferta nr 91890 - Oferteo.pl

Kocioł z palnikiem wielopaliwowym II generacji i wbudowaną wężownicą schładzającąCena do uzgodnienia

ECO LUX „M” - kocioł retortowy z palnikiem wielopaliwowym II-generacji służący do spalania miału i eko-groszku o uziarnieniu 0÷32mm oraz biomasy w postaci pellet, zrębek czy owsa. Palnik, obudowa oraz ślimak wykonany jest ze wzbogaconego żeliwa przez co jego żywotność jest dużo dłuższa. Jeśli chodzi o efektywność palenia w porównaniu z kotłem tłokowym na miał, to przy kotle ślimakowym jest ona zdecydowanie wyższa.
Kocioł ECO LUX "M" w standardzie posiada najnowszy graficzny sterownik PID, który podczas pracy dynamicznie zmienia swoje nastawy, aby uzyskać żądaną moc, a tym samym temperaturę zadaną.
Dodatkowo sterownik posiada funkcję pogodową oraz ma możliwość sterowania 3 niezależnymi obiegami grzewczymi np. ogrzewanie grzenikowe, ogrzewanie podłogowe, obieg zabezpieczenia powrotu kotła przed zbyt niską temperaturą. Odbywa się to za pomocą dodatkowych modułów, do których podłączane są siłowniki zaworów mieszających, sterujące danym obiegiem grzewczym, również w zależności od temperatury zewnętrznej (opcja).
Jako pierwsi na Śląsku i jedni z pierwszych w kraju w 2010r wprowadziliśmy na rynek kotły z podajnikiem paliwa mogące pracować w układzie zamkniętym ze zbiornikiem przeponowym. Kocioł posiada w standardzie wbudowaną wężownicę bezpieczeństwa wykonaną z rury nierdzewnej, bądź miedzianej, zawór bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie termiczne Danfoss BVTS.

Polska
ECO LUX "M"/"U-M"
2-14dni
5 lat
certyfikat ekologiczny
Nakło Śl. k/Tarn. Gór
METALTERES
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1596